Ana Sayfa Güncel Keleş'in Erdemir ile kavgasının nedeni bu mu?

Keleş'in Erdemir ile kavgasının nedeni bu mu?

TSO Başkan adayı Niyazi Özcan, belgelerle konuştu.

Giriş Tarihi: 22 Eylül 2022 Perşembe 10:35
Keleş'in Erdemir ile kavgasının nedeni bu mu?

TSO Başkan adayı Niyazi Özcan, belgelerle konuştu…
Kdz.Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Başkan adayı Niyazi Özcan, TSO Başkanı Arslan Keleş’in, 12 ortak ile birlikte kurduğu ‘Ereğli Birleşim Grup Metal Sanayi ve Ticaret A.Ş’ adlı şirketin belgesini basınla paylaştı. Özcan, Keleş’e seslenerek; ‘Hani sac ticareti ile bir ilgin yoktu. Peki bu belge ne başkan. Erdemir ile kavganın asıl sebebi bu mu?’, diyerek; Arslan Keleş’e seslendi.
TSO Başkanı Niyazi Özcan’ın konuyla ilgili açıklaması şöyle:
“Mevcut TSO Başkanı Arslan Keleş, her basın toplantısında ‘Kimse benim ucuza sac alıp-sattığımı iddia edemez. Ben sac ticareti yapmıyorum ki, karnım ağrısın’, şeklinde beyanda bulunuyor. Ama siz değerli basın mensuplarıyla paylaşacağım belge, aksini söylüyor. Belgeye göre; Arslan Keleş ve 12 arkadaşı 08 Ağustos 2022 tarihinde ‘Ereğli Birleşim Grup Metal Sanayi ve Ticaret A.Ş’ adıyla asıl amacı her türlü demir-çelik ürünlerini alıp-satmaya yetkili bir şirket kuruyor. Keleş, son basın toplantısında beni zan altında bırakmak adına kurduğum sac firmasını, bilançosunda hiçbir ticaret matrahı bile olmadığı halde, kafaları karıştırmak adına açıklamalar yapıyor. Ama kendisinin ortağı olduğu sac firmasından kimseye bahsetmiyor.”
“KAVGANIN ASIL AMACI BU MU?”
“Şimdi kendisine soruyorum. Ortaklarınla birlikte kurduğun bu sac firmasına TSO başkanı olarak nemalanamadığın için mi Erdemir’le kavga yolunu seçtin? Gizli kapaklı şirket kurarken, ekip arkadaşlarından ve sana inananlardan hiç mi utanmadın? Meclis’e seçtiğin ekip arkadaşlarından kaçı senin bu listedeki isimlerle resmen ortak olduğunu biliyor? ‘Niyazi Özcan’ı ‘FETÖ destekliyor’, dedikodusu yaparken, bu gelişme sana nasıl dönecek, bunu hiç düşündün mü? Şimdi cesaretin varsa çık bu soruları yanıtla?”, dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Bıçaklı kavganın sebebi belli oldu

Bıçaklı kavganın sebebi belli oldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık