Ana Sayfa Güncel Kdz. Ereğli Kent Konseyi Başkanlığına Yavuz seçildi

Kdz. Ereğli Kent Konseyi Başkanlığına Yavuz seçildi

Kdz. Ereğli Kent Konseyi’nin Seçimli Olağan Genel Kurul toplantısı, bugün Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Giriş Tarihi: 29 Haziran 2021 Salı 19:14
Kdz. Ereğli Kent Konseyi Başkanlığına Yavuz seçildi

Kdz. Ereğli Kent Konseyi’nin Seçimli Olağan Genel Kurul toplantısı, bugün Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Saygı duruşu, İstiklal Marşı’nın okunması ve Divan Kurulunun oluşturulmasıyla başlayan Genel Kurulda, mevcut dönem Kent Konseyi Başkanı Gökhan Günay tarafından okunan faaliyet raporu oybirliğiyle kabul edildi.

Görev süresi boyunca her konuda kendilerine yardımcı olan Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posıbyık ile Kent Konseyi Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın ve Gençlik Meclisi Başkan ve Üyelerine teşekkür eden Günay, yeni yönetime de başarı dileğinde bulundu.

Kdz. Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu adına Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Abdullah Hasçelik’in, Belediye Başkanı Halil Posbıyık adına da Başkan Yardımcısı Tayyar Mendeş’in katıldığı toplantı da Kent Konseyi delegeleri ile siyasi parti ve sivil toplum örgütlerinin temsilcileri de hazır bulundu. Hasçelik ve Mendeş’in, mevcut yönetime teşekkür, yeni yönetime de başarı dileğinde bulunmalarına yönelik yaptıkları konuşmaların ardından tek liste ile gidilen seçimde Kdz. Ereğli Kent Konseyi Başkanlığına Osman Yavuz seçildi. Yavuz’un yönetiminde şu isimler yer alıyor: Cengiz Yılmaz, Şener Mısırlı, Hayriye Çetin, Oğuzhan Karadeniz, Serkan Keleş, Şenol Azman, Okan Şimşek, Songül Özenç, Hüseyin Orhan, Nihat Eken.Kadın Meclisi Başkanlığına Arzu YAZICI,Gençlik Meclisi Başkanlığına ise Sertaç YILMAZ seçildi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Kdz. Ereğli Belediyesi’nin 3 yıllık atık yönetim planı onaylandı

Kdz. Ereğli Belediyesi’nin 3 yıllık atık yönetim planı onaylandı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık