Ana Sayfa Sağlık Kaymakamı kızdıran görüntü

Kaymakamı kızdıran görüntü

Kaymakamı kızdıran görüntü

Giriş Tarihi: 11 Ağustos 2020 Salı 19:51
Kaymakamı kızdıran görüntü

Kovid-19 Tedbirleri Denetimleri" gerçekleştiren Kaymakam Çorumluoğlu, denetim sırasında girdiği bir eczanede, maske takmayan eczane sahibi ve çalışanı uyardı. Çorumluoğlu, “eczaneler bu konuda en iyi yerler olmalı” dedi.

İçişleri Bakanlığınca, valiliklere "Kovid-19 Tedbirleri Denetimleri" konulu gönderilen genelge sonrası, Türkiye’de olduğu gibi Karadeniz Ereğli’de de denetim gerçekleştirildi. İlçe Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, beraberindeki Belediye Başkan Yardımcısı Atilla Bulak, Ereğli Emniyet Müdür Vekili Fatih Küçükdağ, Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Aslan Keleş ile birlikte denetim yaptı.

Erdemir caddesindeki bir AVM’nin önünden başlayan ‘esnaf’ denetiminde, kontrollü sosyal hayat döneminde temel prensipler olan temizlik, maske ve mesafe kuralları yanı sıra iş ve yaşam alanları için belirlenen tedbirlere uyulup uyulmadığı kontrol edildi.

KAYMAKAM KIZDI: “BİR TEK SİZ…”

Denetim sırasında ise bir eczaneye giren Çorumluoğlu, burada eczane sahibi ve çalışanının maske takmadıklarını görmesi üzerine, “eczanenin sahibi sizsiniz. Siz takacaksınız personelinize de taktıracaksınız. Eczaneler bu konuda en iyi yerlerdir. Sizde buna uyun, tamam mı? Bugün, baştan beri geldiğim yerler içinde maske takmayan bir tek siz varsınız. Dikkat edin” dedi. Çorumluoğlu, daha sonra, denetimde olan görevliye talimat vererek; gün içinde yeniden eczaneye gelinmesini aynı durum ile karşılaşılırsa eczaneye ceza kesilmesini istedi.

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık