Ana Sayfa Güncel Kaymakam Çorumluoğlu başkanlığın da toplandılar

Kaymakam Çorumluoğlu başkanlığın da toplandılar

Kaymakam Çorumluoğlu başkanlığın da toplandılar

Giriş Tarihi: 8 Ocak 2020 Çarşamba 17:44
Kaymakam Çorumluoğlu başkanlığın da toplandılar

Karadeniz Ereğli’de, 5442 Sayılı İl İdaresi Kanunun 40. Maddesi gereğince, İlçe İdare Şube Başkanları Toplantısı düzenlendiği bildirildi.

Karadeniz Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu başkanlığında yapıldığı belirtilen toplantıya ilişkin kaymakamlık tarafından yapılan açıklama şu şekilde:

“5442 Sayılı İl İdaresi Kanunun 40. Maddesi gereğince; İlçe İdare Şube Başkanları Toplantısı Kaymakamımız İsmail Çorumluoğlu’nun başkanlığında, ilçemiz kamu kurum ve kuruluşları müdürlerinin katılımı ile 03.01.2020 Cuma günü Öğretmenevinde yapıldı.

Toplantıda; Kamu hizmetlerinin sunumunda kalitenin arttırılması, vatandaş memnuniyeti, insan odaklı hizmet anlayışının tesis edilmesi, kamu hizmetlerinde etkinlik, tasarruf ve verimliliğin arttırılması, yatırımların izlenmesi, yeni yapılacak yatırımların planlanması ve hizmet sunumunda varsa aksayan yönlerin tespiti ve giderilmesi ile gündemdeki diğer konular görüşüldü.

2020 yılı başlangıç toplantısı, daire amirlerinin, kurumların iş ve işlemleri ve genel konular hakkında Kaymakam Çorumluoğlu’na bilgi vermesi ile toplantı sona erdi.”

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Muhtarlar Posbıyık'ın doğum gününü kutladı

Muhtarlar Posbıyık'ın doğum gününü kutladı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık