Ana Sayfa Güncel Karadeniz Ereğlili askerden memleketine mesaj var

Karadeniz Ereğlili askerden memleketine mesaj var

Karadeniz Ereğlili askerden memleketine mesaj var

Giriş Tarihi: 13 Şubat 2021 Cumartesi 20:00
Karadeniz Ereğlili askerden memleketine mesaj var

Suriye'de görev yapan Karadeniz Ereğlili askerden memleketine mesaj var,' Çocuklarınızın giymediği ayakkabı, mont, eldiven gibi giysileri lütfen bize gönderin, bizde üşüyen çocuklara dağıtalım.' 

Kdz. Ereğllili Uzman Çavuş, Suriye'de silah arkadaşları ile birlikte muhtaç durumdaki Suriyeli çocukları giydiriyor, ve dağıttığı oyuncaklarla mutlu ediyor. 

Suriye İdlip'te 1.5 yıldır görev yapan Karadeniz Ereğlili Piyade Komando Uzman Çavuş Burak Aydın'dan Kdz. Ereğli halkına mesaj var, 'Çocuklarınızın giymediklerini ve oyuncaklarını bize gönderin, Suriyeli miniklere dağıtalım'...

 

 

Türk askerinin olduğu heryerde huzur ve güven olduğunu belirten Burak Aydın, 'Komutanlarımızın organize ettiği kampanyalara, Türk halkından destek bekliyoruz. Evde çocuklarınızın giymediği ayakkabı, mont, eldiven gibi giysileri lütfen bize gönderin, bizde üşüyen çocuklara dağıtalım.

 

 

Özellikle çocuklarınızın oynamadığı oyuncakları da unutmayın. Bir oyuncakla buradaki çocuklar çok mutlu oluyor. Onlar mutluluğu bizim de mutluluğumuz. Biz para pul istemiyoruz. Biz Türk Askeri olarak gittiğimiz her yere adalet, mutluluk ve umut götürüyoruz.

 

 

Burak Aydın, çocuklar için giysi, ayakkabı ve oyuncakların kargo ile gönderilebileceğini de hatırlatarak, 'Yeni Mahalle, Atatürk Caddesi No:72/7. Polis Karakolu Karşısı Reyhanlı/ Hatay Yavuzlar Askeri Malzeme ' adresine gönderilmesi halinde kendilerine ulaşacağını vurguladı.

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz İnternet Gazetecileri Kdz Ereğli'de Cemiyetleşti

İnternet Gazetecileri Kdz Ereğli'de Cemiyetleşti

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık