Ana Sayfa Güncel İftar yemeği geleneği bu sene de devam etti...

İftar yemeği geleneği bu sene de devam etti...

Kdz. Ereğli Çiğdemli Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği iftar yemeği geleneğini bu sene de devam ettirdi.

Giriş Tarihi: 25 Nisan 2022 Pazartesi 10:37
İftar yemeği geleneği bu sene de devam etti...

Kdz. Ereğli Çiğdemli Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği iftar yemeği geleneğini bu sene de devam ettirdi.

Katılımın yüksek olduğu iftar programına Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Kadın Gücü Kooperatifi Başkanı Neriman Posbıyık, CHP Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Eylem Ertuğrul, Büyük Birlik Partisi Ereğli ilçe başkanı Yusuf Karaoğlu, DEVA Partisi Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Handan Aktimur,İYİ Parti Kdz.Eregli İlçe Başkanı Evrim Balbaloglu, Kdz.Ereğli Avrupalılar Dernek Başkanı ismail Aydın,   Türk Metal Sendikası Kdz. Ereğli Şube Başkanı Yakup Yılmaz, Kdz. Ereğli Belediyesi CHP Meclis Üyesi Yaşare Aydın,Kdz. Ereğli Çiğdemli Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Eyüp Yılmaz ve Yönetimi ile çok sayıda davetli katıldı.

İftar programın da bir konuşma yapan Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, özellikle Ramazan ayın da birlik beraberliğin önemli olduğunu vurguladı ve derneğin çalışmalarını yakından takip ettiğini söyledi.

Her yıl olduğu gibi bu yılda güzel bir birliktelik içinde bir arada olup iftar açmaktan memnun olduklarını belirten Dernek Başkanı Eyüp Yılmaz ise, "Geleneksel hale gelen iftar yemeğine gösterilen ilgiden son derece mutlu olduklarını ifade etti.Katılım sağlayan herkese teşekkür etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz İki kişi arasında yaşanan kavga kameralara yansıdı..

İki kişi arasında yaşanan kavga kameralara yansıdı..

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık