Ana Sayfa Güncel Gençlik Meclisi Seçimleri Başladı…

Gençlik Meclisi Seçimleri Başladı…

Gençlik Meclisi Seçimleri Başladı…

Giriş Tarihi: 16 Kasım 2018 Cuma 18:33
Gençlik Meclisi Seçimleri Başladı…

2018-2019 dönemi Karadeniz Ereğli Belediyesi Gençlik Meclisi seçimlerinin ilki, 15 Temmuz Şehitleri Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde yapıldı.

Karadeniz Ereğli Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’nün İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İşbirliği ile düzenlediği ve okul spor salonunda Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan programda ilk konuşmayı yapan ve  sözlerine meclise aday olan gençlere başarılar dileyerek başlayan 15 Temmuz Şehitleri Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Hüseyin Uysal, Gençlik Meclisi seçimlerinin yapılmasında okullarının tercih edilmesinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek “tüm adaylara başarılar diliyorum” dedi.

Karadeniz Belediye Başkanı Hüseyin Uysal ‘da, öğrencilere “Bizlerin amacı sizlere daha yaşanabilir bir şehir bırakmaktır” dedi. Uysal, “Siz gençlerimiz, umudumuz ve yarınımızsınız. Sizlerden özgüven sahibi olmanızı, çok kitap okumanızı istiyorum. Kdz. Ereğli’mizin geleceği için siz gençlerimizin yanında olmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Başkan Uysal konuşmasının ardından temsili olarak oy kullandı ve Gençlik Meclisi Başkanlığına aday olan 8 öğrenciye başarılar diledi. 4 Erkek, 4 Kız öğrenci olmak üzere, 8 adayın yarıştığı seçim sonucunda öğrencilerden Nesrullah Gökçek ve Ebrar Danışmaz Gençlik Meclisi Başkanlığına seçildi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Marka Karması Genişliyor

Marka Karması Genişliyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık