Ana Sayfa Asayiş Fındık alımı gecikti..Kantar arızalandı...

Fındık alımı gecikti..Kantar arızalandı...

Ereğli'de, bugün fındık alımına başlayacağı bildirilen Toprak Mahsulleri Ofisi’nin (TMO) Delihakkı mevkisindeki depoları henüz açılamadı. Önceden duyurulan fındık alımlarına ilişkin sistem üzerinden randevu alan üretici, sabah saatlerinde fındığı ile birlikte depo önüne geldi. Öğle saatlerine doğru sistemin kurulmasıyla başlaması beklenen alım, bu kez de ‘hassas kantarın arızalı olduğu’ gerekçesi ile yapılamadı. Üreticiden alınan bilgilere göre, saat 11.40’da depoyu kapatarak ayrılan ve “saat 13.30’da geleceğiz” diyen TMO personelinin, haber yayına hazırlandığı (14.10) saatlerde henüz gelmemesi ise üreticinin tepkisine neden oldu.

Giriş Tarihi: 1 Eylül 2022 Perşembe 17:41
Fındık alımı gecikti..Kantar arızalandı...

Ereğli'de, bugün fındık alımına başlayacağı bildirilen Toprak Mahsulleri Ofisi’nin (TMO) Delihakkı mevkisindeki depoları henüz açılamadı.
Önceden duyurulan fındık alımlarına ilişkin sistem üzerinden randevu alan üretici, sabah saatlerinde fındığı ile birlikte depo önüne geldi.
Öğle saatlerine doğru sistemin kurulmasıyla başlaması beklenen alım, bu kez de ‘hassas kantarın arızalı olduğu’ gerekçesi ile yapılamadı.
Üreticiden alınan bilgilere göre, saat 11.40’da depoyu kapatarak ayrılan ve “saat 13.30’da geleceğiz” diyen TMO personelinin, haber yayına hazırlandığı (14.10) saatlerde henüz gelmemesi ise üreticinin tepkisine neden oldu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık