Ana Sayfa Güncel Elmatepe'ye sağlık ocağı...

Elmatepe'ye sağlık ocağı...

Elmatepe'ye sağlık ocağı...

Giriş Tarihi: 30 Mart 2019 Cumartesi 14:50
Elmatepe'ye sağlık ocağı...

Erol Şahin seçime bir gün kala Elmatepe Mahallesi’nin önemli bir sorununu da çözdü. Mahallede büyük ihtiyaç duyulan Sağlık Ocağı problemini Hayırsever aracılığı ile çözen Şahin, Hayırsever İşadamı Ünallar Metal Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Bayrak ile birlikte Sağlık Ocağı yapılacak alana tabelayı astı.

Bugün Elmatepe’de düzenlenen törene, Sağlık Ocağı yapımını üstlenen Hayırsever İşadamı Ünal Bayrak’ın yanı sıra Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Saadet Oruç, Belediye Başkanı Adayı Erol Şahin ve AK Parti İlçe Başkanı Fatih Çakır ile mahalle sakinleri katıldı.

Sağlık Ocağı’nı annesi Ayşe ve Babası Yaşar Bayrak adına yaptıracağını belirten İşadamı Ünal Bayrak, Sağlık Ocağı’nın Zonguldak bölgesinin en donanımlı ve modern bir merkez olacağını söyledi.

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Saadet Oruç da hayırsever işadamı Ünal Bayrak’ı bu duyarlılığından dolayı kutladı ve teşekkür etti.

Belediye Başkanı Adayı Erol Şahin’de, Hayırsever İşadamı Ünal Bayrak ile bu konuda bir süredir görüşmelerinin olduğunu ve Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu’nun da süreci yakından takip ettiğini ifade ederek, İşadamı Ünal Bayrak’a teşekkür edip hayırlı olması temennisinde bulundu.

AK Parti İlçe Başkanı Fatih Çakır’da Bayrak’a teşekkür etti ve Sağlık Ocağı yapımının programa alındığını bildirdi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Sempati Çocuk Evi, şanslı çocukların yuvası...

Sempati Çocuk Evi, şanslı çocukların yuvası...

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık