Ana Sayfa Asayiş Damar Gazetesi 22 yaşında

Damar Gazetesi 22 yaşında

Damar Gazetesi 22 yaşında

Giriş Tarihi: 27 Nisan 2021 Salı 18:27
Damar Gazetesi 22 yaşında

Karadeniz Ereğli'de, haftalık olarak yayınlanan, Küresel Gazeteciler Konseyi (KGK) Zonguldak İl Temsilcisi ve BATİYAC üyesi İbrahim Necati Günay’ın imtiyaz sahibi olduğu Damar Gazetesi, 21. yayın yılını tamamlayarak, 27 Nisan 2020 itibariyle 22’nci yayın yılına girdi.

Yeni yayın yılına girmenin içinde bulunduğumuz salgın durumundan dolayı buruk olarak mutluluğunu yaşadığını söyleyen Günay, duygu ve düşüncelerini şu ifadelerle açıkladı:

“Damar Gazetesi 21’inci yayın yılını geride bırakıp 22’nci yayın yılına ulaşmanın gurur ve mutluğunu yine sizlerle paylaşıyor. Bu sene de bu mutluluğu buruk yaşıyoruz. Ancak bu günleri de atlatacağız… Gerek haftalık gazete olarak gerekse internet sitesinden güncel haberler ile aralıksız şekilde yayın hayatımızı sürdürüyoruz. Elbette karşılaştığımız güçlükler oldu ve olacakta. Bunlara şimdiye kadar göğüs gerdik ve germeye devam edeceğiz. 21 sene önce, ‘Çirkini Yeren, Güzeli Öven Sokağın Sesi’ sloganıyla yayın hayatına başlayan gazetemiz, ne olursa olsun şimdiye kadar ilkesinden hiçbir şekilde taviz vermemiştir. Damar, 21 yaşında yağız bir delikanlı olarak geleceğe umutla ve güvenle bakan yolculuğuna devam ediyor.”

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Alaplı'da 2 Kişi göz altına alındı

Alaplı'da 2 Kişi göz altına alındı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık