Ana Sayfa Güncel Ciğer, kan bağışı kampanyasına destek istedi

Ciğer, kan bağışı kampanyasına destek istedi

Kdz. Ereğli Türk Kızılay Şube Başkanı Yaşar Ciğer, PANDEMİ salgını dönemi nedeniyle kan stoklarının azaldığını ve bu nedenle de vatandaşların kan bağışı kampanyalarına destek vermelerini istedi.

Giriş Tarihi: 17 Aralık 2020 Perşembe 19:08
Ciğer, kan bağışı kampanyasına destek istedi

Kdz. Ereğli Türk Kızılay Şube Başkanı Yaşar Ciğer, PANDEMİ salgını dönemi nedeniyle kan stoklarının azaldığını ve bu nedenle de vatandaşların kan bağışı kampanyalarına destek vermelerini istedi. Ciğer ‘Sayın Kaymakamımız Eski Emniyet Binası karşısında ki kan bağışı kampanyamıza destek verdi. Vatandaşlarımızın da kan bağışı kampanyasına destek vermesini bekliyoruz” dedi.

Ereğli’de eski terminal mevkiinde sabah saatlerinde başlatılan Kan Bağışı kampanyası gün içinde devam ediyor. Saat 17.30’ a kadar devam edecek olan kan bağışı kampanyasına Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu ’da destek verdi. Kan bağışından bulunduktan açıklamada bulunan Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu “Bugün kan bağışında bulunuyoruz. Malum olduğu üzere PANDEMİ döneminde Kızılay’ın kan stoklarında ki azalma mevcut. İhtiyacı olan hastaların kan ihtiyacının karşılanması için Kan bağışları çok önemli. Bu nedenle de vatandaşlarımızın da Kan bağışı konusunda hassasiyet göstermelerini istiyoruz” dedi.

Kan Bağışı ile ilgili açıklamada bulunan Türk Kızılay’ı Ereğli Şube Başkanı Yaşar Ciğer “PANDEMİ salgını döneminde Kızılay olarak stoklarımızın azalması sebebiyle kan bağışçılarına ihtiyacımız var. Sağ olsunlar Sayın Kaymakamımız İsmail Çorumluoğlu’ da kan vererek bizlere destek verdi. Vatandaşlarımızın da desteklerini bekliyoruz. Saat 17.30’ da kadar kan alma aracımız Eski Emniyet Binası karşısında eski otopark içerisinde bağışçılarını bekliyor olacak” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şehit'in ablasından AK Parti'ye teşekkür

Şehit'in ablasından AK Parti'ye teşekkür

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık