Ana Sayfa Güncel Bozkurt'tan Posbıyık'a cevap

Bozkurt'tan Posbıyık'a cevap

Bozkurt'tan Posbıyık'a cevap

Giriş Tarihi: 26 Ocak 2022 Çarşamba 12:00
Bozkurt'tan Posbıyık'a cevap

AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Av. Saffet Bozkurt, Kdz. Ereğli Belediye Başkanının Cumhur İttifakını hedef alan açıklamalarına yanıt verdi. 

AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Teşkilatı Başkanı Av. Saffet Bozkurt, Kdz. Ereğli Belediye Başkanının dün Cumhur İttifakına yönelik açıklamalarına yanıt vererek, Kdz. Ereğli Belediyesi’nde yönetim zafiyeti bulunduğunu söyledi. Başkan Bozkurt yazılı olarak yaptığı açıklamada şunları söyledi; “Kdz. Ereğli Belediye Başkanı’nın dün basına yansıyan hezeyan dolu açıklamalarını hayretle takip ettik. AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Teşkilatı olarak kar yağışının ilk başladığı günden itibaren il genel meclisi üyelerimiz ve yöneticilerimizle birlikte köylerdeki çalışmaları yakından takip ediyoruz. 93 köyümüzü Köy köy, belde belde gezip çalışmaları yerinde takip ediyoruz. Gecenin geç saatlerine kadar özel idare ekiplerimizi ziyaret edip çalışmaları bizzat yerinde inceliyoruz. Gerek Karayolları ve gerekse Özel İdare ekiplerimiz şehrimizin her noktasında yolları açık tutmak için seferber olmuş durumdalar.

Elektrikle ilgili olarak sorunların farkındayız, çözümü içinde gereken çalışmaları yapıyoruz. Daha yakın zamanda tüm muhtarlarımız, kurum yöneticileri ve bizlerin katılımı ile toplantı yapılmış ve bu sorun ele alınmıştır. Elektrik kurumu yaşanan elektrik kesintilerinin önüne geçilmesi için sadece 2022 yılı için 60 milyon TL’lik yatırımı programa almıştır. Bizde bunun sonuna kadar takipçisi olacağız.

Biz yeri geldiğinde yerine 500 metre altına girer oradaki madenci kardeşlerimizin ve üretimle ilgili sorunları dinleriz, yeri geldiğinde Ereğli’nin en uzak köyüne gider oradaki vatandaşımızın sorununu çözeriz. Sayın Başkan ömrü hayatında yerin 500 metre altına girmiş mi ki bizi eleştiriyor. Madencilerimizi dinlememizden neden bu kadar rahatsız oluyor?

Kdz. Ereğli Belediye Başkanının Cumhur ittifakına yönelik bu günkü basın açıklamasındaki saldırgan tavrının tek bir sebebi vardır; Oda Kdz. Ereğli Belediyesi yönetim zafiyeti yüzünden kar altında kalmıştır. Her türlü ekip ve ekipmana sahip olmasına rağmen Kdz. Ereğli Belediye başkanı hep bir mazeret arayışı içerisindedir. Cumhur ittifakına saldırıp gündemi değiştirmek ve başarısızlığını gizlemeye çalışmaktadır. 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Jandarma'dan patpat kazalarına karşı uygulama

Jandarma'dan patpat kazalarına karşı uygulama

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık