Ana Sayfa Güncel BATİYAC Ziyaretlere devam ediyor

BATİYAC Ziyaretlere devam ediyor

Batı Karadeniz İnternet Gazetecileri ve Yazarları Cemiyeti, protokol ziyaretlerine devam ediyor.

Giriş Tarihi: 5 Ağustos 2021 Perşembe 09:51
BATİYAC Ziyaretlere devam ediyor

Küresel Gazeteciler Konseyi bünyesinde bulunan İnternet Gazeteciler Federasyonu'na bğlı Batı Karadeniz İnternet Gazetecileri ve Yazarları Cemiyeti AK Parti Zonguldak Milletvekili Hamdi Uçar, Giresun'dan Zonguldak'a tayin olan Emniyet Müdürü Fahri Aktaş'ı, BEÜ Rektörü Mustafa Çufalı'yı ve Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin'i ziyaret etti.

UÇAR: "BATİYAC BÖLGE BASINI İÇİN BİR ŞANS"

Ziyaretler kapsamında AK Parti Zonguldak Milletvekili Hamdi Uçar ile buluşan BATİYAC ekibi, gündem konusları hakkında Uçar ile fikir alışverişinde bulundu. Uçar, "BATİYAC ekibinin bölge basını için bir şans olduğunu dile getirerek; gazetecileri en iyi şekilde temsil edeceğinizden hiç şüphem yok", dedi.

Uçar: "Batı Karadeniz'i temsilen bu cemiyetin Kdz.Ereğli'de kurulması önemli. İlklerin kentine de bu yakışır. Çalışmalarında başarılar diliyorum. Her türlü desteği sizlere vermeye hazırım", şeklinde konuştu..

AKTAŞ: "DOĞRU HABER BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ"

Ziyaretler kapsamında Fahri Aktaş'a 'hayırlı olsun', diyen BATİYAC ekibi, Batı Karadeniz bölgesinde örgütlenme çalışmaları devam etiğini belirterek; bölgedeki gazetecilerin sorunları ve çözüm önerileri hakkında Aktaş'a bilgi verdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Aktaş; doğru haberin kendileri için önemine vurgu yaparak; "Bizler şeffaflıktan yanayız. Basın bizim için son derece önemli. Dedikoduya dayalı haberlere itibar etmemeliyiz. Bunun için imkanlar ölçüsünde sizlere doğru bilgiyi aktarmaya gayret edeceğiz.", dedi.

BEÜ REKTÖRÜÇUFALI ZİYARETİ

Aktaş ziyareti sonrası BEÜ Rektörü Mustafa Çufalı'yı makamında ziyaret eden BATİYAC ekibi, gazetecilerle ilgili hazırladıkları eğitim programını Çufalı'ya sundu. Ellerinden gelen tüm imkanı BATİYAC'a sunacaklarının altını çizen Çufalı, BATİYAC ekibine teşekkür etti.

Çufalı yakın zamanda Kdz.Ereğli'ye gelerek devam eden projelerle alakalı bilgilendirme yapacağını belirtti.

BAŞKAN TEKİN ZİYARETİ

BATİYAC ekibi günün son ziyaretini Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin'e gerçekleştirdi.

Başkan Tekin, Alaplı'da yapılan çalışamalrla ilgili gazetecilere bilgi verirken, BATİYAC oluşumunun önemine dikkat çekerek; "Bütün usta gazeteciler BATİYAC çatısı altında birleşmiş. Bu bizler için son derece önemli. Çalışmalarınızda başarılar diliyoruz.                Alaplı yakın zamanda çağ atlşayacak. Süregelen projelerimiz tüm hızıyla devam ediyor. Vizyon projemiz güneş enerjisi projesinin tüm aşamaları tamamlandı. Alaplı'ya 1,5 megawatt'lık bir güneş enerji paneli yapıyoruz. Her ay 300 bin TL'lik elektirği artık kendimiz üreteceğiz", dedi.

BATİYAC Başkanı Sina Çıladır'da Alaplı'da yapılan çalışmaları yakınen takip ettiklerini belirterek; başarılarından dolayı Tekin'i tebrik etti.

 

  

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz 3 esnaf, Gazi ve Şehit aileleri için kampanya başlattı...

3 esnaf, Gazi ve Şehit aileleri için kampanya başlattı...

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık