Ana Sayfa Güncel BATİYAC, siyasilerle buluştu

BATİYAC, siyasilerle buluştu

Batı Karadeniz İnternet Gazetecileri ve Yazarları Cemiyeti yönetimi Cumhuriyet Halk Partisi ve İYİ Parti’yi ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 23 Ağustos 2021 Pazartesi 11:28
BATİYAC, siyasilerle buluştu

Batı Karadeniz İnternet Gazetecileri ve Yazarları Cemiyeti yönetimi Cumhuriyet Halk Partisi ve İYİ Parti’yi ziyaret etti.
Tüm Türkiye’de örgütlenme çalışmalarını hızla sürdüren Küresel Gazeteciler Konseyi bünyesinde kurulan İnternet Gazeteciler Konseyi’ne bağlı Batı Karadeniz bölgesini kapsayan ve merkezi Kdz.Ereğli’de kurulan Batı Karadeniz İnternet Gazetecileri ve Yazarları Cemiyeti Başkanı Sina Çıladır ve yönetim kurulu üyeleri CHP Kdz.Ereğli İlçe Başkanı Dr. Eylem Ertuğrul ve İYİ Parti Kdz.Ereğli İlçe Başkanı Dr. Evrim Balbaloğlu’nu ziyaret etti.


SİNA ÇILADIR: “ ÖNCELİKLİ HEDEFİMİZ EĞİTİM”
Ziyarette konuşan Cemiyet Başkanı Sina Çıladır, öncelikli hedeflerinin gazeteci arkadaşların eğitimleri olduğunun altını çizerek bu konudaki gelişmeleri Ertuğrul ve Balbaloğlu ile paylaştı. Kdz.Ereğli olarak Batı Karadeniz’de önemli bir misyon üstlendiklerinin altını çizen Çıladır: “Biliyorsunuz cemiyetçilik gönüllülük esasına dayanır. Bizlerin tek amacı, yapacağımız çalışmalarla kirlenmeye yüz tutan gazetecilik mesleğini eski günlerine getirebilmek. Bunu da başarabileceğimize inanıyorum. Her işin başı eğitimden geçiyor. Bu yüzden eğitime çok önem veriyoruz.”, dedi.

EYLEM ERTUĞRUL: “BU TÜR OLUŞUMLARI DESTEKLİYORUM”
Cemiyet Başkanı Sina Çıladır’ın cemiyetin misyon ve vizyonundan bahsettiği Ertuğrul, bu tür oluşumları desteklediğinin altını çizerek; “Batı Karadeniz’i kapsayacak bir oluşumun Kdz.Ereğli’de kurulması önemli. Ben şahsen bu tür oluşumları destekliyorum. Gönüllülük esasına dayalı olarak önemli görevler üstleniyorsunuz. Sizleri tebrik ediyorum. Basın bizim için çok önemli. Başarılarınız devamını diliyorum. ”, dedi.
EVRİM BALBALOĞLU: “BATİYAC EREĞLİ İÇİN BİR ŞANS”
BATİYAC Yönetimi CHP ziyareti sonrası İYİ Parti İlçe Teşkilatını ziyaret ederek; İYİ Parti İlçe Başkanı Evrim Balbaloğlu ve yönetim kurulu ile bir araya geldi.
Cemiyet Başkanı Sina Çıladır’ın “Batı Karadeniz’de örgütlenme girişimlerimiz sayesinde Kdz.Ereğli’den başlayacak”, sözü üzerine konuşan Balbaloğlu, “Kdz.Ereğli ilkler kenti böyle bir oluşumun Kdz.Ereğli merkezinde kurulması bizler içinde çok önemli. Kdz.Ereğli basın konusunda zengin bir kent. Sizler bizim için çok önemlisiniz. Çok kutsal bir görev icra ediyorsunuz. Bu başarılı oluşum için sizleri tebrik ediyorum”, dedi.
Ziyaretler hatıra fotoğrafları ile son buldu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz 3 esnaf, Gazi ve Şehit aileleri için kampanya başlattı...

3 esnaf, Gazi ve Şehit aileleri için kampanya başlattı...

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık