Ana Sayfa Güncel Aydınlık Geleceğimizin Mimarları Erdemir’deydi

Aydınlık Geleceğimizin Mimarları Erdemir’deydi

Aydınlık Geleceğimizin Mimarları Erdemir’deydi

Giriş Tarihi: 22 Kasım 2019 Cuma 15:51
Aydınlık Geleceğimizin Mimarları Erdemir’deydi

Erdemir, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Kdz. Ereğli’de görev yapan 40 kişilik bir öğretmen grubunu tesislerinde ağırladı.

Kdz. Ereğli’de görev yapan öğretmenlerimiz, Erdemir’in ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün iş birliğinde gerçekleştirilen meslek günü organizasyonu kapsamında Erdemir’i ziyaret etti. 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla, aydınlık geleceğimizin mimarları olan öğretmenlerimize emekleri için teşekkür etmek ve Ülkemizin en büyük yassı çelik üreticisi Erdemir’i daha yakından tanımalarını sağlamak amacıyla düzenlenen ziyarete 40 öğretmenimiz katıldı.

Erdemir bu çok özel misafirlerini önce Erdemir Kültür Merkezi’nde ağırlayarak, onlara Erdemir’in ülke ekonomisi için önemi, kuruluşundan bu yana tüm paydaşları ve toplum için yarattığı katma değer, üretim süreçleri ve faaliyetleri hakkında bilgiler verdi.

Sunumların ardından gerçekleştirilen saha ziyaretinde Kdz. Ereğlili öğretmenlerimiz Erdemir’in Liman, Kok, Yüksek Fırın, Sürekli Dökümler, 2 Sıcak Haddehane ve 2. Soğuk Haddehane tesislerini gezerek, yakından inceleme imkanı buldular.

Program Erdemir Genel Müdürü Salih Cem Oral’ın Göztepe Restoran’da öğretmenlerimiz onuruna verdiği öğle yemeğiyle son buldu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Ağaca asılı halde bulundu

Ağaca asılı halde bulundu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık