Ana Sayfa Güncel Akdeniz, Akdemir'i ziyaret etti

Akdeniz, Akdemir'i ziyaret etti

Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu (TMUHK) Genel Başkanı Hüseyin Akdeniz ve Karadeniz Muhtarlar Federasyonu ve Zonguldak Muhtarlar Derneği Başkanı Şerafettin Nas, Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’i makamında ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 20 Temmuz 2018 Cuma 15:08
Akdeniz, Akdemir'i ziyaret etti

                 Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu (TMUHK) Genel Başkanı Hüseyin Akdeniz ve Karadeniz Muhtarlar Federasyonu ve Zonguldak Muhtarlar Derneği Başkanı Şerafettin Nas, Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’i makamında ziyaret etti. 21 Temmuz Cumartesi günü yapılacak olan Karadeniz Muhtarlar Federasyonu Genel Kurulu öncesi, Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’i ziyaret eden Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Genel Başkanı Hüseyin Akdeniz, Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’i Genel Kurul’a davet etti. Ziyarette yaptığı konuşmasında kongrenin başarılı geçmesi temennisinde bulunan Akdeniz, şunları söyledi: “Öncelikle Sayın Belediye Başkanımıza makamında bizleri ağırladığı için teşekkür ediyoruz. 21 Temmuz 2018 Cumartesi günü (yarın) Karadeniz Bölgesi Muhtarlar Federasyonu’nun Zonguldak ‘ta Genel Kurul Toplantısı yapılacaktır. Bu toplantıya katılmak için Zonguldak’a geldim. Gelmişken, büyüğümüz, halkın içinden seçilmiş Sayın Belediye Başkanımızı da ziyaret edip, toplantı hakkında bilgi alışverişinde bulunmak, hem de toplantımıza kendisini davet etmek için ziyaret gerçekleştiriyoruz. Karadeniz’e bağlı, 18 ilden arkadaşlarımız Zonguldak’a gelecekler. Güzel bir kongre olacağını düşünüyoruz. Karadeniz Muhtarlar Federasyonu ve Zonguldak Muhtarlar Derneği Başkanı Sayın Şerafettin Nas; zaten şuan için tek aday. Umut ediyorum ki, Zonguldak’ta bu bayrak kalacaktır. Kendisinin başarıları da ortadadır. Şimdiden başarılar diliyorum.” şeklinde konuştu.

           Karadeniz Muhtarlar Federasyonu ve Zonguldak Muhtarlar Derneği Başkanı Şerafettin Nas ise yapmış olduğu konuşmasında şu görüşlerine yer verdi: “15 gündür bu kongrenin hazırlığı içerisindeyiz. Şehrimize yakışır bir kongre olsun istiyoruz. Belediye Başkanımız her zaman bize destek oluyor. Kendisine vermiş olduğu desteklerden ötürü ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Karadeniz’in tüm illerinden arkadaşlarımız şehrimize gelecekler. Güzel bir kongre yapmayı hedefliyoruz.” şeklinde konuştu.

        Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Muharrem Akdemir; 19 mahalle muhtarı ile birlik beraberlik içerisinde çalıştıklarını, muhtarların halk ve belediye arasında köprü vazifesi gördüklerini ve muhtarlara her zaman önem verdiklerini ifade etti. Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, yapılacak olan genel kurulun hayırlı olmasını temenni ederek, başarılar diledi. Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Genel Başkanı Hüseyin Akdeniz, günün anısına Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’e; muhtarlara vermiş olduğu destekten ötürü teşekkür plaketi armağan etti.

          

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Motosiklet kamyonetin altına girdi…

Motosiklet kamyonetin altına girdi…

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık