Ana Sayfa Güncel AK Parti heyetinden Batı Karadeniz Romanlar Derneği’ne ziyaret

AK Parti heyetinden Batı Karadeniz Romanlar Derneği’ne ziyaret

AK Parti heyetinden Batı Karadeniz Romanlar Derneği’ne ziyaret

Giriş Tarihi: 13 Haziran 2021 Pazar 14:59
AK Parti heyetinden Batı Karadeniz Romanlar Derneği’ne ziyaret

AK Parti Zonguldak Milletvekili Hamdi Uçar ve İlçe Başkanı Saffet Bozkurt, 12 Haziran Cumartesi, Batı Karadeniz Romanlar Derneği’ni ziyaret etti.

Karadeniz Ereğli ilçesinde, Batı Karadeniz Romanlar Derneği, 12 Haziran Cumartesi, AK Parti Zonguldak Milletvekili Hamdi Uçar, AK Parti Karadeniz Ereğli İlçe Başkanı Av. Saffet Bozkurt ve bazı parti yetkilileri tarafından ziyaret edildi.

14.30-15.00 saatleri arasında gerçekleşen ziyarette, Batı Karadeniz Romanlar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı E. Kazım Adak, Romanlar Derneği Kadın Kolları Başkanı Çile Atlazoğlu, derneğin başkan yardımcısı Şeref Koçak ve yönetim kurulu üyeleri yer aldı.

Batı Karadeniz Romanlar Derneği’nin geçtiğimiz yıllarda gerçekleştirdiği başarılı projeleri takip ettiğini belirten Milletvekili Hamdi Uçar, pandemi döneminde birçok faaliyete ara verildiğini hatırlattı. Kontrollü normalleşmeyle birlikte tedbirlere uyarak, belirlenen kurallar kapsamında çeşitli etkinlik ve faaliyetlere izin verildiğini kaydeden Vekil Uçar, derneği çalışmaları hakkında başkan Kazım Adak ve ikinci başkan Şeref Koçak’tan bilgi edindi.

Batı Karadeniz Romanlar Derneği Başkanı Adak, geçtiğimiz dönemlerde olduğu gibi önümüzdeki haftalarda TBMM’ye ziyaret gerçekleştirerek, bölge milletvekilleriyle birlikte toplantı yapıp, sorunlar ve planlanan projeler hakkında rapor sunmayı planladıklarını söyledi. Milletvekili Uçar’da, toplantının 1 Temmuz’da açıklanacak yeni kararların ardından planlanması gerektiğini ifade ederek, problemlerin ve yapılması gereken çalışmaların rapor halinde sunulmasını istedi.

Yarım saat süren ziyaret, projelendirilen çalışmaların ardından somut adımların atılması yönündeki sohbetten sonra fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Batı Karadeniz Romanlar Derneği adına başkan Kazım Adak ve Kadın Kolları adına da Çile Atlazoğlu, ziyaretten dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek, teşekkürlerini sundular.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Capital 500’deki Sanko Şirketleri

Capital 500’deki Sanko Şirketleri

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık