Ana Sayfa Güncel "30 Ağustos ruhu, gençlerimize örnek gösterilmelidir"

"30 Ağustos ruhu, gençlerimize örnek gösterilmelidir"

Uysal: "30 Ağustos ruhu, gençlerimize örnek gösterilmelidir"

Giriş Tarihi: 25 Ağustos 2017 Cuma 20:47

Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı yayınladığı bir mesajla kutladı.

 

Başkan Uysal mesajında şu ifadelere yer verdi;

30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 95.yılı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınlayan Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Op. Dr. Hüseyin Uysal, 30 Ağustos ruhunun gençlere örnek olarak gösterilmesi gerektiğini belirtti.

Bu zaferle Türk milletinin gücünü ve cesaretini kanıtladığına dikkat çeken Başkan Uysal, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Türk tarihinin kıvanç dolu dönüm noktalarından biri olan 30 Ağustos Zaferi, Türk milletinin hürriyet ve bağımsızlığı için nihai hamleye karar verdiği tarihin adıdır.

Genciyle, yaşlısıyla, kadınıyla ve erkeğiyle ülkemizin her bölgesinden birlik-beraberlik içerisinde milletimizin bağrından çıkan kahraman ordumuz, bu savaşta Türk Milletinin gücünü ve cesaretini kanıtlamış, kazandığı bu büyük zaferle de ülkemiz tarihine adını yazdırmıştır.  

Bu büyük zafer yeni neslimize çok iyi anlatılmalı, milletimizin 30 Ağustos ruhu ise gençlerimize örnek olarak gösterilmelidir. 

30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 95. yıldönümünü en kalbi duygularımla kutlarken, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyorum.”

 

 

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz En kısa mesafe ücreti 15 TL Oldu

En kısa mesafe ücreti 15 TL Oldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık